Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/design/public_html/rehabilitacja-trimedic.pl/panel/baza.php on line 8
Agnieszka Pietraho- Stemplewska - TriMedic Łódź
fizykoterapia łódź
ortopeda Łódź
skuteczna rehabilitacja prowadzona przez
doświadczonych specjalistów
masaż limfatyczny opuchnięta noga
Specjaliści >> Psychoterapeuta >> Pietraho-Stemplewska Agnieszka

mgr Agnieszka Pietraho-Stemplewska

Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychoterapeutką oraz trenerką umiejętności psychospołecznych. Od 1996 roku zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej, prowadzę psychoterapię indywidualną, par i psychoterapię grupową (mam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi – również pod postacią fizycznych objawów, depresją, zaburzeniami psychotycznymi,  zaburzeniami osobowości). Prowadzę także warsztaty i treningi wspierające rozwój osobisty, z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, umiejętności radzenia sobie ze stresem. W swojej pracy wykorzystuję również metody arteterapii (muzyka, taniec, rysunek), pracę z ciałem, techniki relaksacyjne i transowe.
Ukończyłam w 1996 r. pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Trenerów Treningu Psychologicznego prowadzoną przez „Pracownię TROP” w Warszawie (2000r.) oraz Czteroletni Kurs Psychoterapii przy Polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi (2008r.), posiadam rekomendacje trenerskie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, należę również do Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam certyfikat instruktora Improwizacji Tańca, Ruchu i Symboliki Ciała. Na co dzień pracuję w Klinice Zaburzeń Psychotycznych i Afektywnych CSK UM w Łodzi. Regularnie korzystam z superwizji.

Centrum Medyczne TRIMEDIC

ul. Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Firma Design Spektrum Łódź